Dirbame kartu su

cloud-platform-google

Google Cloud Platform

Mūsų akseleratoriaus dalyviai gali pretenduoti į nemokamą Google Cloud platformą savo startuolio infrastruktūrai. Atranką atilieka patys Google atstovai, bet mes kartu padedame pasiruošti prezentacijai.

microsoftazure-logo

Microsoft Azure

Microsoft turi specialią programą startuoliams – BizSpark. Tai suteikia galimybę nemokamai 3 metus naudotis įvairiais įrankiais: programomis, paslaugomis, tech. aptarnavimas ir Azure Cloud.

paypal-logo

PayPal

PayPal turi specialią programą startuoliams, kur jie nemoka jokių mokesčių kol nepasiekia tam tikros apyvartos. Tad galite gauti Verslo paskyrą ir pilnai itegruoti mokėjimus savo svetainėje.

amazon-aws-logo

Amazon Web Server

Amazon visada remia įdomius ir inovatyvius startuolius, tad jūs turite galimybę gauti jų paslaugų paketą nemokamai. Mes kartu aptariame reikalavimus ir kaip pasiruošti.

zendesk_logo

Zendesk

Tai pažangi klientų valdymo sistema, kuri yra neįkainuojamas įrankis kiekvienai įmonei. MÅ«sų startuoliams Zendesk dovanoja metus nemokamą savo paslaugą.

Unbounce-primary-logo-light-background

Unbounce

Nukreipimo puslapiai (landing pages) yra neatskiriama marketingo dalis. Norint efektyviai išnaudoti reklamos biudžetą reikia greitai ir efektyviai juos gamintis. Unbounce siūlo specialią nuolaidą mūsų startuoliams.