Kas yra geras startuolis mūsų akimis?

CDC8HFPYWR

Įkūrėjai

Tai žmonės, kurie sugalvojo ir įgyvendino savo įdėją. Jie gyvena tuo ką daro ir yra pasiruošę paaukoti visą savo laiką, kad padidintų startuolio sėkmę. Tai žmonės, kurie negyvena darbo ritmu nuo 8.00 iki 17.00val. Jie užsidegę, pilni energijos, sugebantys paskui save sutelkti gerą komandą ir vesti ją į priekį. Jie nebijo rizikuoti ir yra užsispyrę.

 

Komanda

Idealiu atveju mes tikimės, kad komanda yra pilnai suformuota. Jūs turite visus reikiamus žmones, kurie padės jums šiame sunkiame kelyje. Kitu atveju, mes pasiryžę padėti jums su komandos formavimu.

Gera komanda padidina startuolio sėkmę ir dauguma investuotojų būtent dėl komandos priima sprendimą investuoti ar ne.

Produktas

Vien tik idėjos nepakanka, tad mes tikimės, kad jūs jau turite bent jau minimalų produktą (MVP). Dar geriau jei jis jau buvo ištestuotas rinkoje ar su nedidele auditorija ir jūs gavote atsiliepimus iš vartotojų.

 

Planas

Jūs turite žinote, ko norite. Mes už jus nenuspręsime ir tik galime padėti pasiekti užsibrėžtus tikslus. Tad jūs turite turėti planą. Į kokias rinkas eisite? Kodėl? Kokios išlaidos, pajamos? Kiek laiko užtruksite ir pan. Kokiį rezultatą tikitės po 6, 12 mėnesiu? Ir t.t.

 

Vizija

Įkūrėjai turi turėti platesnę viziją. Kokia jūsų įmonė bus po kelių metų? Kaip jūs pakeisite pasaulį? Kaip palengvinsite žmonių gyvenimus. Gal tai banalu, bet kiekviena didelė įmonė turi savo aiškią ilgalaikę viziją.

 

Startuolio kūrimas nėra lengvas darbas. Pasiseka tik nedaugeliui. Jūs turite nusiteikti, kad tai nebus įprastinis ofiso darbas ar stalo futbolo žaidimai. Jei manote, kad esate pasiruošę išbandyti savo jėgas, turite komandą ir produktą, mes jūsų laukiame.