Apie Startup.lt

Startup.lt tai inkubatorius ir akseleratorius veikiantis po Practica Capital valdomu Practica Seed Capital ankstyvos stadijos rizikos kapitalo fondu.

Mes padedame komandoms patvirtinti savo produkto koncepciją ar rasti produkto pritaikymą rinkai bei dirbame su ankstyvos stadijos įmonėmis.

Mes nedirbame su daug komandų vienu metu, mes nesifokusuojame į vieną konkrečią vertikalę, mes nesiūlome sprendimo tinkančio visiems.

Mūsų komandoje dirba pardavimų, internetinės rinkodaros, verslo vystymo profesionalai ir mes galime pasitelkti įvairių sričių mentorius ir patarėjus.

Darbas-su-startuoliais

Darbas su startuoliais

Mes visada pasiruošę padėti gabiai komandai ir įdomiam produktui. Mes investuojame savo ekspertines žinias, profesionalų tinklą ir pinigus, kad padėtume startuoliams virsti iš projekto į globalų potencialą turinčią įmonę.

Paslaugos-verslui

Pagalba verslui

Jei jau turite brandų verslą, tačiau susiduriate su pardavimų, marketingo, plėtros problemomis ar jums tiesiog reikia konsultacijos, kreipkitės ir mes Jums padėsime. Mūsų profesionalų komanda yra sukaupusi didelę vietinę ir tarptautinę patirtį.

Mokymai-seminarai

Seminarai/Mokymai

Mes nuolat organizuojame įvairius renginius, seminarus ir mokymus, tad jei norite praturtinti savo žinias mielai kviečiame sudalyvauti. Susipažinsite su komandos nariais bei kitais dalyviais, galėsite pabendrauti su savo sričių profesionalais.

Mūsų komanda

AB
Arvydas Bložė
Management
7 metus dirbo investiciniame banke su regionuose pirmaujančiomis investicinės bankininkystės firmomis "SEB Enskilda" bei "SUMMA Advisers" konsultantu.
ab [at] startup.lt
JB
JB darbas yra susijęs su verslo pardavimais bei verslo plėtra, jis taip pat yra pardavimų lyderis, padedantis komandoms plėti savo verslus.
jb [at] startup.lt
RG
Rokas Golcas
Digital Marketing
Sertifikuotas Google Adwords bei Analytics profesionalas, lektorius, knygos "AdWords Reklama: sėkmingos pradžios gidas" autorius.
rg@startup.lt
GD
Baigęs ekonomikos magistro studijas Edinburgo Universitete. Dirbęs Deloitte vyresniuoju auditoriumi.
gd@startup.lt
DK
Donatas Keras
VC Advisor
Daugiau kaip 10 m. verslo kūrimo ir vystymo, įmonių ir projektų valdymo, strateginio planavimo patirtis. Skirtingų verslo sričių išmanymas bei institucinio investavimo darbo patirtis.
donatas@practica.lt

Mūsų partneriai